جشنواره تخفیف اجرای سقف عرشه فولادی در قم به مدت محدود:

شرکت فنی مهندسی الماس عرشه با افتخار  اجرای سقف های عرشه فولادی در قم را با 15% تخفیف در اجرا میپذیرد.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
5/5

تصاویر پروژه های سقف عرشه فولادی در قم

اگر در صنعت ساخت و ساز بودید و دوست داشتید یک سازه ساختمان بزرگ بسازید ، حتماً کلمه عرشه فولادی را شنیده اید. و با داشتن اسناد و مدارک سنگین در اینترنت ، شما باید درمورد اینکه چیست و چگونه می توان از آن در ساخت و ساز استفاده کرد تا مقرون به صرفه تر باشد و چرخه عمر ساختمان افزایش یابد ، سردرگم شده باشید. خوب ، این وبلاگ به شما کمک می کند تا چند شکل و نوع از مواد عرشه فولادی متناسب با نیازهای شما را از بین ببرید.

گروه فنی مهندسی الماس عرشه به صورت تخصصی در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی در قم فعالیت دارد و میتوانید جهت مشاوره رایگان برای سقف های عرشه فولادی با ما تماس بگیرید:

در صورتی که هنوز با گروه فنی مهندسی الماس عرشه و فعالیت های ما آشنا نشده اید به بخش درباره ما در سایت سر بزنید.

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی در قم

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی در قم در چندین بخش می باشد که در اینجا ما قصد داریم این هزینه ها را برای هر متر از سقف عرشه فولادی برای شما در تاریخ 15 اردیبهشت 1400 به اشتراک بگزاریم.

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی در قم به 6 دسته کلی تقسیم می شود:

1.هزینه ورق عرشه فولادی:

ورقی که در سقف های عرشه فولادی مورد استفاده قرار میگیرد بر اساس وزن محاسبه می شود و بستگی به زخامت ورق مورد استفاده دارد.اما به طور معمول برای هر متر سقف 190 هزار تومان هزینه ورق عرشه فولادی می شود.

2.هزینه گلمیخ عرشه فولادی:

گلمیخ برای ثابت نگه داشتن ورق های عرشه فولادی مورد استفاده قرار می گیرد و گیفیت آن تاثیر بسیاری در دوام سقف دارد و به طور معمول برای هر متر سقف عرشه فولادی 25 هزار تومان هزینه گلمیخ می شود.

3.هزینه میلگرد آرماتور بندی سقف:

آرماتور بندی سقف عرشه فولادی یکی از زروری ترین بخش ها می باشد که در دوام بتن و افزایش عمر سقف عرشه فولاد تاثیر مستقیم دارد به طور معمول از میلگرد نمره هشت مش 20*20 در سقف های عرشه فولادی استفاده می شود که برای هر متر سقف عرشه فولادی 60 هزار تومان هزینه میلگرد می شود.

4.هزینه بتن:

بتن که ماده اصلی هر سقفی می باشد و در سقف عرشه نیز بسیار پر اهمیت است و در این سقف ها باید از نوع بتن C30 استفاده کرد که برای هر متر 50 هزارتومان هزینه بتن می شود.

5.هزینه های متفرقه:

این هزینه ها شامل جرثقیل، سیم آرماتور، انعام، کرایه ها و… می باشد که به طور معمول طبق تجربه برای هر متر سقف عرشه حدود 15 هزار تومان برای هزینه های متفرقه می شود.

6.هزینه اجرای سقف:

برای اجرای سقف عرشه فولادی توسط گروه فنی مهندسی الماس عرشه که شامل هزینه های نیروی مجرب و متخصص و تجهیزات تخصصی اجرای سقف عرشه فولادی است. برای هر متر سقف عرشه فولادی 20 هزارتومان هزینه اجرا می باشد.

جمع کل:

پس از محاسبه همه هزینه ها درصورتی که شرایط اجرا تطابق داشته باشد. در اردیبهشت 1400 هزینه اجرای هر متر سقف عرشه فولادی در قم 360 هزار تومان است.

به عنوان مثال برای یک سقف 100 متری هزینه اجرا حدود 36 ملیون تومان می باشد.

توجه: لازم به ذکر است این هزینه ها برای مناطق مختلف و موقعیت های خاص شامل تغییر می شود و این قیمت ها برای سقف عرشه فولادی در قم در تاریخ ذکر شده می باشد برای دریافت دقیق تر این هزینه ها باید با ما تماس بگیرید.

0
مشتری های ما در قم
0
پروژه های اجرا شده در قم​
0
تعداد روز فعالیت ما در قم
مهندس عبدالهی: من از آشنایی با شرکت فنی مهندسی الماس عرشه بسیار خوسحال هستم و از اینکه با این شرکت کار میکنم بسیار خوشنودم
مهندس عبدالهی
کارفرما
سقف عرشه فولادی هتل استقلال قم
اجرای سقف عرشه فولادی برای هتل استقلال قم به دست شرکت فنی مهندسی الماس عرشه
Previous
Next

پروژه های عرشه فولادی در دست اجرا در شهر قم

پروژه شرکت پاکشوما قم- شهرک صنعتی محمود آباد-پروژه تکمیل شد
مقدار تکیل شده از پروژه 100%
پروژه مجتمع مسکونی فرشته در قم-سالاریه
مقدار تکیل شده از پروژه 70%
پروژه تجاری سلام قم-عماریاسر-پروژه تکمیل شد
مقدار تکیل شده از پروژه 100%

پروژه عرشه فولادی شرکت پاکشوما شهرک صنعتی محمود آباد قم

ویدیو پروژه شهرک شکوهیه قم کارخانه پاکشوما

مرحله اول اجرای سقف عرشه فولادی در شهرک محمود آباد قم- نصب ورق های عرشه فولادی با دستگاه گلمیخ کاملا حرفه ای با نیرو های متخصص

مرحله دوم اجرای سقف عرشه فولادی در شهرک محمود آباد قم- بتن ریزی و ماله کشی با ماله پروانه ای کاملا حرفه ای با نیرو های متخصص

تصاویر متفرقه از پروژه های عرشه فولادی در قم

راه های ارتباطی با گروه الماس عرشه

برای ارتباه با گروه فنی مهندسی الماس عرشه میتوانید با شماره مهندس فلاح تماس حاصل فرماید:

ارتباط مستقم از دفتر مجموعه

قم،بلوار فردوسی،نبش کوچه 13،ساختمان الهیه،طبقه6

فرصت را از دست ندهید و در تخفیف ویژه سقف عرشه فولادی در قم شرکت کنید!!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

با ما تماس بگیرید تا با به کار گیری نیرو های مجرب در اجرای سقف های عرشه فولادی با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه دهیم.

برای اجرای سقف عرشه فولادی در قم هم اکنون با گروه فنی مهندسی الماس عرشه تماس بگیرید. قیمت های وارد شده در سایت به سرعت در حال تغییر می باشند برای اطلاعات جدید قیمت ها، با ما در تماس باشید.