اجرای انواع سقف عرشه فولادی در قم

جشنواره تخفیف اجرای سقف عرشه فولادی در قم به مدت محدود:

شرکت فنی مهندسی الماس عرشه با افتخار  اجرای سقف های عرشه فولادی در قم را با 15% تخفیف در اجرا میپذیرد.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
5/5

ورق های عرشه فولادی

اگر در صنعت ساخت و ساز بودید و دوست داشتید یک سازه ساختمان بزرگ بسازید ، حتماً کلمه عرشه فولادی را شنیده اید. و با داشتن اسناد و مدارک سنگین در اینترنت ، شما باید درمورد اینکه چیست و چگونه می توان از آن در ساخت و ساز استفاده کرد تا مقرون به صرفه تر باشد و چرخه عمر ساختمان افزایش یابد ، سردرگم شده باشید. خوب ، این وبلاگ به شما کمک می کند تا چند شکل و نوع از مواد عرشه فولادی متناسب با نیازهای شما را از بین ببرید.

گروه فنی مهندسی الماس عرشه به صورت تخصصی در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی در قم فعالیت دارد و میتوانید جهت مشاوره رایگان برای سقف های عرشه فولادی با ما تماس بگیرید:

مهندس فلاح: 09129380686

در صورتی که هنوز با گروه فنی مهندسی الماس عرشه و فعالیت های ما آشنا نشده اید به بخش درباره ما در سایت سر بزنید.

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی در قم

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی در قم در چندین بخش می باشد که در اینجا ما قصد داریم این هزینه ها را برای هر متر از سقف عرشه فولادی برای شما در تاریخ 15 اردیبهشت 1400 به اشتراک بگزاریم.

هزینه های اجرای سقف عرشه فولادی به 6 دسته کلی تقسیم می شود:

1.هزینه ورق عرشه فولادی:

ورقی که در سقف های عرشه فولادی مورد استفاده قرار میگیرد بر اساس وزن محاسبه می شود و بستگی به زخامت ورق مورد استفاده دارد.اما به طور معمول برای هر متر سقف 190 هزار تومان هزینه ورق عرشه فولادی می شود.

2.هزینه گلمیخ عرشه فولادی:

گلمیخ برای ثابت نگه داشتن ورق های عرشه فولادی مورد استفاده قرار می گیرد و گیفیت آن تاثیر بسیاری در دوام سقف دارد و به طور معمول برای هر متر سقف عرشه فولادی 25 هزار تومان هزینه گلمیخ می شود.

3.هزینه میلگرد آرماتور بندی سقف:

آرماتور بندی سقف عرشه فولادی یکی از زروری ترین بخش ها می باشد که در دوام بتن و افزایش عمر سقف عرشه فولاد تاثیر مستقیم دارد به طور معمول از میلگرد نمره هشت مش 20*20 در سقف های عرشه فولادی استفاده می شود که برای هر متر سقف عرشه فولادی 60 هزار تومان هزینه میلگرد می شود.

4.هزینه بتن:

بتن که ماده اصلی هر سقفی می باشد و در سقف عرشه نیز بسیار پر اهمیت است و در این سقف ها باید از نوع بتن C30 استفاده کرد که برای هر متر 50 هزارتومان هزینه بتن می شود.

5.هزینه های متفرقه:

این هزینه ها شامل جرثقیل، سیم آرماتور، انعام، کرایه ها و… می باشد که به طور معمول طبق تجربه برای هر متر سقف عرشه حدود 15 هزار تومان برای هزینه های متفرقه می شود.

6.هزینه اجرای سقف:

برای اجرای سقف عرشه فولادی توسط گروه فنی مهندسی الماس عرشه که شامل هزینه های نیروی مجرب و متخصص و تجهیزات تخصصی اجرای سقف عرشه فولادی است. برای هر متر سقف عرشه فولادی 20 هزارتومان هزینه اجرا می باشد.

جمع کل:

پس از محاسبه همه هزینه ها درصورتی که شرایط اجرا تطابق داشته باشد. در اردیبهشت 1400 هزینه اجرای هر متر سقف عرشه فولادی در قم 360 هزار تومان است.

به عنوان مثال برای یک سقف 100 متری هزینه اجرا حدود 36 ملیون تومان می باشد.

توجه: لازم به ذکر است این هزینه ها برای مناطق مختلف و موقعیت های خاص شامل تغییر می شود و این قیمت ها برای سقف عرشه فولادی در قم در تاریخ ذکر شده می باشد برای دریافت دقیق تر این هزینه ها باید با ما تماس بگیرید.

مهندس فلاح: 09129380686

عرشه فولادی چیست؟

عرشه فولادی یک ورق فولادی موج دار به شکل سرد است که توسط تیرچه ها یا تیرهای فولادی پشتیبانی می شود. برای حمایت از بتن یا غشای عایق سقف استفاده می شود. برای تهیه سیستم های سقف و کف با محصولی کارآمد از نظر ساختاری توسعه داده شد. طراحی و ساخت ، خواص فولاد را بهینه می کند تا نسبت مقاومت به وزن بالایی ایجاد کند که هزینه های جابجایی و نعوظ مواد را کاهش می دهد و دوام را حفظ می کند. عرشه های فلزی Bansal طی 10 سال عملکرد مطلوبی را ایجاد کرده اند.

این عرشه های فلزی حتی بعد از اینکه یک سازه سازه ای هستند و با کیفیت یکنواختی دارند ، می توانند ظاهر جذابی داشته باشند ، مخصوصاً هنگام استفاده از مغازه های مناسب تعریف شده و پوشش های کاربردی. عرشه فولادی همچنین یک جز integ جدایی ناپذیر از چندین مجتمع دارای درجه حرارت دارای مجوز است.

برای اجرای سقف عرشه فولادی در قم با گروه فنی مهندسی الماس عرشه تماس بگیرید.ما به شما به صورت رایگان مشاوره های اجرای سقف عرشه فولادی را ارائه می دهیم.

امروزه طیف گسترده ای از محصولات عرشه فولادی در بازار موجود است ، اما به طور گسترده ای به دو دسته تقسیم می شود: عرشه سقف و طبقه کامپوزیت. عرشه فلزی عنصری از صفحه سازه ای است که به عنوان سطح کف یا سقف عمل می کند. این عرشه به شکل رول از فولاد ورقه ای با قوام جامد ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده است که بر روی تیرچه یا پورلین کشیده می شود . از تغییرات عرشه مانند ضخامت ، شکل و عمق می توان برای تحقق تعدادی از شرایط بارگیری و دامنه استفاده کرد. ساختار پشتیبانی شده بسته می شود تا بتواند به عنوان دیافراگم عمل کند و مهاربندی جانبی را برای چارچوب فراهم کند.

انواع ورق های عرشه فولادی :

انواع مجموعه های عرشه فلزی:

چهار نوع کفپوش فولادی معمولاً در صنعت اجرای سقف عرشه فولادی در سراسر جهان نصب می شود. اینها عرشه سقف ، فرم عرشه ، عرشه کامپوزیت و عرشه تخصصی است.

# 1 – سقف عرشه:

سقف عرشه فولادی بخش اولیه از چارچوب مورد استفاده در تقریبا تمام سقف های مسطح است. این عرشه یک صفحه ساختاری است که از روی تیرچه سقف یا دخمه ها امتداد دارد و یک سطح صاف را فراهم می کند که در آن می توان سقف ضد آب را اجرا کرد. برای اکثر مصالح بام ، مانند سقف ساخته شده ، سقف غشایی یا مجموعه سقف ورق عایق بندی شده ، عرشه فولادی نقطه همگرایی است. از عرشه سقف همچنین در سازه های شیب دار یا انحنائی نادرتر استفاده شده است.

عرشه سقف فولادی چیزی فراتر از یک سقف است ، پایه ای که سیستم سقف به آن بستگی دارد. هدف مهندسی طراحی پشتیبانی از بارهای لازم از نظر ساختاری و همچنین سیستم غشای بام مشخص شده توسط طراح با حفظ اهداف معماری مالک و معمار منصوب است که می توان منافع کنترل هزینه را محاسبه کرد.

# 2 – فرم عرشه:

عرشه فرم فولادی به عنوان چارچوبی برای نگهداری بتن ریخته شده استفاده می شود. این سازه یک پایه فولادی دائمی برای دال کف کف بتن پخت شده است و هیچ هزینه ای برای حذف مواد ندارد. نصب این نوع عرشه های استیل برخلاف عرشه کامپوزیت سریع ، آسان و مقرون به صرفه است. با این وجود ، عرشه فرم به مقاومت دیواره بتونی اضافه نمی کند.

سازه های فولادی به شکل عرشه در اعماق مختلف موجود است. همه به طور گسترده ای به عنوان یک روش مقرون به صرفه در ساخت کف و سقف برای محافظت از اسلب های بتونی در حین ساخت استفاده می شود. این عرشه با فرم متفاوت به شما کمک می کند تا نیاز به پخت موقت گران قیمت نداشته باشید. با این حال ، فاصله اعضای سازه مستقیماً بر ملاحظه هزینه مربوطه تأثیر می گذارد – هرچه ضخامت عمیق تر باشد ، باز هم فاصله بیشتر خواهد شد و هزینه اعضای سازه نیز بیشتر می شود.

# 3 -طبقه کامپوزیت:

هنگامی که عرشه کف فولادی برای اولین بار نصب شد ، عمدتا به عنوان یک نسخه اصلاح شده ثابت یا ثابت “در محل” از پروفیل های عرشه سقف سنتی برای بتن مسلح ریخته شده در دال مورد استفاده قرار گرفت. برخی از مزایا نسبت به فرم های قابل جابجایی معمولی در هزینه و زمان ساخت کمتر برای این نوع قالب های بتونی وجود دارد. با این حال ، شرایطی وجود داشت که عرشه هیچ پوشش بتونی نداشت و تنها عنصر حمل کننده بار بود.

اصطلاح این اشکال عرشه کف یا عرشه غیر مرکب است. Deck با به هم پیوستن ورق فولاد و دال بتن ، پشتیبانی از لحظه مثبت در دال بتن مسلح بود. علاوه بر این ، عرشه حتی به عنوان قالب بتونی عمل می کرد. اجزای ترکیبی حاصل اکنون به عنوان یک ورق کامپوزیت شناخته شده و ورق فولاد به عنوان یک کامپوزیت شناخته می شود. عرشه کف فولادی ساده به جای عرشه کامپوزیت قوی تر ، دیگر به مقدار قابل توجهی تولید نمی شود.

شماره 4 – عرشه تخصصی:

عرشه های مخصوص شامل طیف گسترده ای از سبک ها ، سطح ، عمق و ترکیب عرشه ها است. این سبک از عرشه ها به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از سقف های تزئینی ، معماری و کف سازی ، پالت بزرگتری با انتخاب پالت بزرگتر به صاحبان و معماران ارائه می دهند. این بهترین راه برای جلوه دادن مدرن به ساختمان شما است. 

اما همه تولیدکنندگان عرشه از چنین پروفیل هایی برخوردار نیستند و سایرین متخصص در این مجموعه موارد نیستند. با نزدیکترین تولید کننده یا تامین کننده عرشه فلزی تماس بگیرید ، زیرا بهتر است آزمایش کنید آیا نوع مورد نظر شما را نگه داشته اند یا خیر.

انواع مواد تزئینی فلز:

تولید کننده ورق عرشه بصورت آنلاین

# 1 – عرشه فولادی:

عرشه فولادی می تواند ثبات بیشتری را هنگام استفاده از کف به عنوان یک سازه ایجاد کند. برای به حداکثر رساندن مقاومت و پشتیبانی از مواد سقف ، هنگام استفاده به عنوان کف پوش ، باید الگوی دنده باریک تری ایجاد شود. عرشه فولادی یک گزینه مقرون به صرفه ، بادوام و ساده برای نصب برای سازندگان است. این از کیفیت بالا به عنوان مواد فولادی نورد سرد و نگهداری کمی برخوردار است. عرشه کربنی که در معرض عناصر قرار می گیرد معمولاً گالوانیزه است تا از خوردگی جلوگیری کند. طیف گسترده ای از اندازه گیری ها و پوشش های فولادی موجود ، تضمین می کند که کفپوش های فولادی ضد زنگ می توانند به راحتی مشخصات کد را برآورده کنند.

# 2 – عرشه فلزی صوتی:

عرشه فلزی صوتی از فولاد نورد ساخته شده است که به صورت دنده ای شکل گرفته است. سپس محفظه ها با خمیر آکوستیک پوشانده می شوند و درجات مختلفی از جذب صدا را ارائه می دهند. عرشه صوتی معتبر است و به آن ضریب ضریب کاهش نویز داده می شود. NRC برآورد مقدار انرژی صوتی است که توسط سطح ضخیم جذب شده و در فرکانسهایی که به طور معمول وجود دارند توزیع می شود. کاربر ممکن است برای اطمینان از اینکه ماده انتخاب شده میزان جذب صدا مورد نیاز را ارائه می دهد ، از این درجه بندی استفاده کند. این فرم دکینگ برای استفاده در تاسیسات بزرگ که کنترل صدا مشکلی دارد مناسب است و همچنین در ساخت میادین ورزشی گنبدی نیز به کار می رود زیرا می تواند منحنی باشد.

شماره 3 – عرشه آلومینیوم:

پیشرفت در فناوری های آلیاژ آلومینیوم امکان استفاده گسترده تر از پارچه های آلومینیومی نسبت به گذشته را دارد. استفاده از آلومینیوم می تواند هزینه های ساخت را کاهش داده و تنوع گسترده تری را در زیبایی طراحی عرشه ایجاد کند. مانند کفپوش های فولادی ، که به عنوان تکیه گاه خود عمل می کند ، کف سازی با آلومینیوم نیاز به ساختارهای پشتیبانی خارجی دارد.

انتخاب مواد عرشه فلزی:

همه اقلام عرشه فلزی یک ویژگی مشترک دارند: آنها از روکش فلز ، یک ورق فلز ساخته می شوند و با کیفیت کنترل شده ساخته می شوند. هر عنصر ورق فلز (فلز و پوشش ها) برای طول عمر محصول نهایی مهم است. انواع مختلفی از خصوصیات و پوشش های فلزی موجود است که هنگام انتخاب ماده مورد استفاده گزینه هایی را ارائه می دهد. انتخاب پوشش برای مطابقت با شرایط پیش بینی شده محیطی ضروری است.

طیف گسترده ای از سیستم ها و رنگ های رنگی متناسب با تمام نیازها از جمله صنعت تجاری یا اتومبیل سازی و برنامه های معماری معتبرتر و همچنین محیط های خودرویی یا دریایی تهاجمی موجود است. 

مزایای عرشه فلزی:

از عرشه های فلزی می توان در طیف وسیعی از پروژه های صنعتی و تجاری استفاده کرد. این شامل کف سازی سقف و کف فولادی ، ورق کف آلومینیوم و کف سازی فلز صوتی است. عرشه فلزی معمولاً دارای پروفیل آجدار یا موجدار است که با روشی به نام رول فرم دهی تولید می شود. ورقهای بزرگ فلزات از رول خارج شده و از طریق قالبهای نورد که پروفیل دنده را می سازند هدایت می شوند. از کفپوش های فلزی برای کف و سقف و همچنین برای ساخت اشکال بتنی استفاده می شود. عرشه فلزی نصب شده و می توان آن را با استفاده از پیچ یا قاب های پنوماتیک نیز جوش داد.

شماره 1 – تطبیق پذیری:

Bansal مواد عرشه فولادی را در عمق های مختلف (38 تا 76 میلی متر ، (1-1 / 2 تا 3 اینچ) و فاصله دنده های مختلف تولید می کند. برای تعدیل صدا ، عرشه سقف همچنین ممکن است به عنوان یک عرشه صوتی با سوراخ در اجزای وب. اینها بیشترین نیازهای سازه ای را برآورده می کنند ، مواد عرشه فولادی در طیف وسیعی از ضخامت ها در دسترس هستند.

گروه فنی مهندسی الماس عرشه خدمات مشاوره رایگان جهت اجرای سقف عرشه فولادی در قم را ارائه می دهد.شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09129380686 تماس حاصل فرمایید.

شماره 2 – نسبت مقاومت به وزن:

از مقاومت فلز برای حداکثر عملکرد در طراحی و تولید عرشه فولادی استفاده می شود و در نتیجه مواردی با نسبت مقاومت به وزن بالا تولید می شوند. بنابراین ، هزینه های تولید ، نصب و ساخت سازه می تواند کمتر از اکثر سیستم های دیگر باشد.

شماره 3 – زیبایی شناسی:

در حالی که یک عرشه فولادی در درجه اول یک ویژگی ساختاری است ، اما اگر در معرض فضای داخلی ساختمان قرار بگیرد ، از نظر بصری جذاب است. عرشه فولادی با روکش از پیش آماده شده ای که به درستی تعریف شده ، تمیز ، با دوام و از نظر زیبایی جلب می شود.

شماره 4 – ساخت و ساز در تمام آب و هوا:

در بیشتر شرایط آب و هوایی ، ممکن است عرشه فولادی برپا شود ، تاخیرهای گران قیمت ممکن است در سایر سیستم های سقف برطرف شود. 

شماره 5 – کیفیت یکنواخت:

در اینجا طیف وسیعی از روشهای به اثبات رسیده برای بهینه سازی بازده ساختاری کفپوش فولادی آورده شده است. به حداکثر رساندن ظرفیت عرشه و تعریف گیج عرشه از استراتژی های اساسی و دستی است. طراحی عرشه با دامنه وسیع و طراحی دقیق عرشه محیطی از اهمیت ویژه ای برای پروژه های ساختمانی چند طبقه برخوردار است.

0
مشتری های ما در قم
0
پروژه های اجرا شده در قم​
0
تعداد روز فعالیت ما در قم
مهندس عبدالهی: من از آشنایی با شرکت فنی مهندسی الماس عرشه بسیار خوسحال هستم و از اینکه با این شرکت کار میکنم بسیار خوشنودم
مهندس عبدالهی
کارفرما
سقف عرشه فولادی هتل استقلال قم
اجرای سقف عرشه فولادی برای هتل استقلال قم به دست شرکت فنی مهندسی الماس عرشه
Previous
Next

پروژه های عرشه فولادی در دست اجرا

پروژه شرکت پاکشوما قم- شهرک صنعتی محمود آباد-پروژه تکمیل شد
مقدار تکیل شده از پروژه 100%
پروژه مجتمع مسکونی فرشته در قم-سالاریه
مقدار تکیل شده از پروژه 70%
پروژه تجاری سلام قم-عماریاسر-پروژه تکمیل شد
مقدار تکیل شده از پروژه 100%

پروژه شرکت پاکشوما شهرک صنعتی محمود آباد قم

ویدیو پروژه شهرک شکوهیه قم کارخانه پاکشوما

مرحله اول اجرای سقف عرشه فولادی در شهرک محمود آباد قم- نصب ورق های عرشه فولادی با دستگاه گلمیخ کاملا حرفه ای با نیرو های متخصص

مرحله دوم اجرای سقف عرشه فولادی در شهرک محمود آباد قم- بتن ریزی و ماله کشی با ماله پروانه ای کاملا حرفه ای با نیرو های متخصص

تصاویر متفرقه از پروژه ها

راه های ارتباطی با گروه الماس عرشه

برای ارتباه با گروه فنی مهندسی الماس عرشه میتوانید با شماره مهندس فلاح تماس حاصل فرماید:

ارتباط مستقم از دفتر مجموعه

قم،بلوار فردوسی،نبش کوچه 13،ساختمان الهیه،طبقه6

فرصت را از دست ندهید!!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

با ما تماس بگیرید تا با به کار گیری نیرو های مجرب در اجرای سقف های عرشه فولادی با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه دهیم.

برای اجرای سقف عرشه فولادی در قم هم اکنون با گروه فنی مهندسی الماس عرشه تماس بگیرید. قیمت های وارد شده در سایت به سرعت در حال تغییر می باشند برای اطلاعات جدید قیمت ها، با ما در تماس باشید.