عرشه فولادی یک ورق فولادی موج دار به شکل سرد است که توسط تیرچه پشتیبانی می شود. برای حمایت از بتن یا غشای عایق سقف استفاده می شود. این محصول برای ارائه یک محصول کارآمد از نظر ساختاری برای استفاده در سیستم های سقف و کف ساخته شده است.

 

طراحی و ساخت آن خواص فولاد را به منظور ایجاد نسبت مقاومت به وزن بالا ، به حداکثر می رساند ، که باعث کاهش هزینه های حمل و نقل و نصب می شود ، اما دوامی را که با 50 سال عملکرد رضایت بخش ثابت شده است ، حفظ می کند.

 

 

علی رغم این واقعیت که این یک جز structural ساختاری است ، کیفیت یکنواخت آن می تواند ظاهری جذاب به ویژه با استفاده از روکش های مناسب فروشگاهی و مزرعه ای ارائه دهد. عرشه فولادی همچنین م componentلفه بسیاری از مجامع دارای درجه حرارت تأیید شده UL و ULC است.

 

ویژگی های زیر چهار نوع اصلی عرشه فولادی را از هم متمایز می کند:

سری Reveal مجموعه ای از محصولات عرشه فلزی است که با بهره گیری از مقاومت ذاتی و جذابیت زیبایی شکل شکل کبوتر ، جوامع طراحی معماری و ساختاری را به مجموعه ای گسترده از گزینه های کف و عرشه سقف کامپوزیت ارائه می دهد.

سیستم سقف عرشه بام و کف

فواید

  • ترکیبی از زیبایی شناسی و ظرفیت ساختار
  • قابلیت های واضح و طولانی (دامنه FM تأیید شده)
  • مقاومت در برابر آتش بالا رتبه های محافظت نشده (تایید شده UL / ULC)
  • سیستم آویزان ظرفیت بار غیر نفوذی
  • صفحه تخته ای صاف و صاف
  • اتصال دهنده های مخفی
  • خواص صوتی پیشرفته
  • گزینه های رنگ را تمام کنید

محصولات عرشه بام معمولاً به عنوان اجزای سازه ای بسیاری از سیستم های سقف مسطح ، شیب دار یا قوسی به دلیل مزایایی که از لحاظ مقاومت ، وزن و اقتصاد دارند ، استفاده می شود. به طور معمول به تیرچه های فولادی وب باز ، فولاد سازه ای یا قاب سبک نور متصل می شود.

جدا از پروفیل های استاندارد عرشه بام ، محصولات صوتی با دهانه طولانی ، تلفن همراه ، صوتی و سلولی نیز برای پاسخگویی به نیازهای پروژه در دسترس هستند. انحنای فروشگاهی برخی از محصولات عرشه سقف نیز با محدودیت های خاص شعاع در دسترس است.

دیافراگم عرشه فولادی

ورقهای عرشه فولادی که برای سقفها و کفها استفاده می شوند ، از بارهای ثقل بین تیرچه ها و / یا تیرها پشتیبانی می کنند. پس از نصب ، این ورق ها می توانند به عنوان مهاربند افقی نیز استفاده شوند ، بنابراین به عرشه فولادی اجازه می دهد مانند دیافراگم عمل کند.

با تشبیه ، عرشه فلوت معادل وب یک پرتو افقی است که فلنج ها اعضای سازه محیطی متصل به عرشه هستند. دهانه آن تیر افقی با فاصله بین سیستم های مقاومت در برابر بار جانبی عمودی متصل به عرشه تعریف می شود.

عناصر ثانویه سخت کننده هایی برای وب تولید شده توسط عرشه فلوت تشکیل می دهند. در مورد تیرهای معمولی ، عرشه (توری از تیر افقی) باید به اعضای محیط متصل شود (فلنج پرتو افقی) تا اطمینان حاصل شود که نیروهای برشی از آن انتقال می یابند.

عرشه کامپوزیت برای استفاده با بتن ساختاری طراحی شده است و با نقش برجسته های مکانیکی در تار ساخته می شود تا پیوند مکانیکی و شیمیایی بین عرشه و بتن ایجاد کند.

عمل ترکیبی به عرشه این امکان را می دهد تا به عنوان تقویت کننده کششی برای خم شدن مثبت در دال عمل کند ، که به طور قابل توجهی نیاز به میلگرد در دال را کاهش می دهد یا از بین می برد و هزینه های مواد و نیروی کار را کاهش می دهد.

عرشه کامپوزیت برای استفاده با بتن سازه ای طراحی شده است

استحکام و دوام فولاد یک سکوی محکم برای ساخت و ساز در بالای تیرچه های وب باز ، فولاد سازه ای ، قاب سبک ، یا دیوارهای سنگ تراشی فراهم می کند. عرشه به عنوان فرم بتن عمل می کند و به طور معمول طوری طراحی می شود که نیازی به تراشکاری نباشد.

محصولات عرشه کامپوزیت صوتی سلولی و سلولی نیز موجود است.

عرشه فرم ، که در غیر این صورت به عنوان عرشه فرم در محل شناخته می شود ، همراه با بتن سازه ای یا پر کننده عایق سبک برای کاربردهای کف یا سقف استفاده می شود. از آنجا که در شبکه ها نقش برجسته مکانیکی ندارد ، نمی تواند عمل ترکیبی ایجاد کند و از سایر ابزارهای تقویت باید در بتن استفاده شود. این کاملاً به عنوان سکویی برای بتن یا پر کردن تیرچه های وب باز ، فولاد سازه ای ، قاب بندی سبک نور یا دیوارهای سنگ تراشی عمل می کند. تهویه عرشه فرم نیز به عنوان وسیله ای برای تخلیه بتن یا پر کردن موجود است.

این کاملاً به عنوان بستری برای بتن عمل می کند

Canam محصولات متنوعی را برای هر نوع عرشه فولادی در نظر گرفته است تا تقریباً نیاز هر پروژه را برآورده کرده و عرشه فولادی را به یک انتخاب هوشمندانه و اقتصادی تبدیل کند. ما همراه با پروفایل های استاندارد SDI عرشه های ویژه زیر را نیز ارائه می دهیم:

عرشه بلند (عمیق)

انواع مختلفی از عرشه های با طول طولانی برای کاربردهای سقف و فرم در دسترس هستند. عمق مشخصات 4 اینچ ، 6 اینچ و 7 اینچ (114 میلی متر ، 152 میلی متر و 190 میلی متر) به عرشه اجازه می دهد تا مسافت بیشتری را بین تکیه گاه ها بگذارد و ظرفیت بار اضافی را بدست آورد.

 

 

 

 


عرشه سلولی

عرشه سلولی شامل یک فروشگاه پانل آستر مسطح است که به یک عنصر عرشه جوش داده شده و یک محصول عرشه ایجاد می کند که در عین رسیدن به ظاهر صاف از قسمت زیرین ، قدرت یک عرشه راه راه را فراهم می کند. از عرشه سلولی می توان برای کاربردهای سقف ، کامپوزیت یا عرشه فرم استفاده کرد.

 

 

 

 


عرشه صوتی

عرشه آکوستیک شامل بته های عایق فایبرگلاس است که برای جذب صدا و جلوگیری از پژواک در فضا طراحی شده اند. برای عرشه های غیر سلولی سوراخ هایی در شبکه ها با زمینه بت های فایبرگلاس نصب شده در بالای عرشه در فلوت های کم وجود دارد. عرشه Cellular دارای سوراخ در صفحه آستر با فروشگاه خفاش در سلولهای عرشه است.

 

 

 

 


فرم پل

خط تولید فرم پل ما شامل پروفیل های مختلفی است که به طور معمول برای تشکیل دال های پل یا برنامه های ضخیم دال استفاده می شود. لوازم جانبی مخصوص پل و همچنین انتهای چین دار برای برخی از نمایه های ما نیز موجود است.

 

 

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *