سقف های عرشه فولادی در دنده باریک ، دنده میانی ، دنده پهن و دنده عمیق موجود است و برای حمایت از عایق یا بتن سبک و غشای ضد آب سقف استفاده می شود. سقف عرشه فولادی ما به عنوان پایه ای برای سیستم های سقف تخت فولادی ، شیب دار و قوس دار به دلیل نسبت مقاومت به وزن بالا نسبت فولاد ، استفاده می شود. محصولات تزئینی سقف فلزی در انتقال بارهای افقی و عمودی به داخل قاب ساختمان به تنهایی عمل می کنند. این عرشه های سقف استیل را می توان در معرض طرح های سقف باز قرار داد و یا با سوراخ های صوتی اضافه شده تولید کرد. عرشه های سقف استیل به عنوان یک سطح کار جامد برای نصب مواد عایق ، ضد آب و هوا و سقف شناخته شده است.

همراه با پشتیبانی مشتری برتر ، شرکت فنی مهندسی الماس عرشه با افتخار چهار عرشه فولادی را که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، در اختیار معماران ، سازندگان فولاد ، پیمانکاران سقف سازی ، پیمانکاران عمومی و سازندگان در سراسر ایران قرار می دهد. با کمک الماس عرشه ، مواد حمل و نقل فلزی را به سرعت حمل می کنید ، بنابراین پروژه شما می تواند زمان و بودجه شما را حفظ کند. درباره انواع عرشه های سقف فولادی که حمل می کنیم و توانایی های ما بیشتر بیاموزید و برای یک پیشنهاد سریع و آسان با ما تماس بگیرید.

مهندس فلاح 09129380686

عرشه سقف فلزی نوع A

(دنده باریک)

D-MAC Industries نوع A ، یک طبقه سقف دنده باریک را فراهم می کند. عرشه سقف نوع A یک طبقه سقف فولادی با عمق 1 ½ اینچ است که انواع مختلفی از مواد سقف را پشتیبانی می کند. این نوع خاص از عرشه سقف بهتر است همراه با عایق سخت و ضخیم تر باشد.

عرشه سقف فولادی نوع A به ندرت برای پروژه های ساختمانی جدید استفاده می شود. در عوض ، از عرشه های سقف فولادی نوع A اغلب در پروژه های تعمیر و سقف سازی مجدد استفاده می شود. در مقایسه با انواع دیگر عرشه سقف فولادی ، نوع A کمترین نسبت مقاومت به وزن را دارد.

این نوع عرشه سقف فولادی دارای زمین 6 اینچ بوده و در اندازه های 22 ، 20 یا 18 موجود است. در حالی که عرشه فلزی می تواند در هر ضخامت ماده ای بین 16 تا 22 تولید شود ، اندازه گیری ویژه تهیه عرشه را بسیار دشوارتر می کند. این نوع از سقف فولادی عرشه با رنگ آمیزی عالی و روکش گالوانیزه موجود است.

عرشه سقف فلزی نوع B

80 KSI
(دنده پهن)

عرشه سقف نوع B که به آن Wide Rib Roof Deck نیز می گویند ، یکی از متداول ترین پارچه های سقف فلزی برای پروژه های ساختمانی جدید است که به دلیل کارآمدترین عرشه سقف فولادی با عمق 1.5 “. نوع B بیشترین نسبت مقاومت به وزن را دارد و می تواند بارهای بالاتر و دهانه بیشتری نسبت به عرشه نوع A و نوع F حمل کند.

D-MAC Industries ورق های سقف فولادی نوع B را ذخیره می کند و می تواند آنها را به هر طولی برش دهد. عرشه سقف استیل نوع B در 16 ، 18 ، 20 و 22 سنج موجود است و دارای رنگ بندی عالی یا گالوانیزه است.

عرشه سقف فلزی نوع F

80 KSI
(دنده متوسط)

عرشه سقف دنده میانی متوسط ​​، عرشه سقف فولادی نوع F اغلب برای پروژه های تعمیر و سقف سازی مجدد مورد نیاز است. عرشه سقف Type F نسبت به عرشه سقف نوع B Wide Rib از کارایی کمتری برخوردار است و ظرفیت بارگیری آن نسبت به عرشه سقف Type B کمتر است.

عرشه سقف فولادی Type F در سنجهای 18 ، 20 یا 22 موجود است و به رنگ خاکستری رنگ و بر روی فولاد برهنه و همچنین روکش گالوانیزه موجود است که برای پروژه های دولتی و محیط های خورنده ایده آل است.

عرشه سقف فلزی نوع N
(دنده عمیق)

نوع N (نوار عمیق عمیق) یک عرشه سقف فولادی با عمق 3 اینچ است که برای کاربردهایی مناسب است که در آن فاصله بین اعضای پشتیبانی کننده تا آنجا که ممکن است فاصله داشته باشد. عرشه سقف فولادی نوع N که اغلب در سالنهای بدنسازی و سایر مناطق بزرگ استفاده می شود ، برای به حداقل رساندن تعداد اعضای سازه با دهانه طولانی بسیار مناسب است. D-MAC Industries عرشه سقف فولادی دنده عمیق با کیفیت بالا در سنجهای 16 ، 18 ، 20 و 22 را تأمین می کند. اگر مطمئن نیستید کدام عرشه سقف فولادی نیاز شما را برآورده می کند ، یکی از اعضای باتجربه تیم ما خوشحال می شود که به شما کمک کند.

چرا شرکت فنی مهندسی الماس عرشه را برای سقف های عرشه فولادی انتخاب کنید

شرکت فنی مهندسی الماس عرشه تجربه زیادی در صنعت سقف عرشه فولادی دارد و مفتخر است خدمات بی نظیر و محصولات با کیفیت را ارائه دهد. ما به عنوان یک ارائه دهنده برتر سقف عرشه فولادی ، مفتخریم که طرح های مقرون به صرفه و دانش بی نظیر صنعت را ارائه می دهیم ، که به ما در ایجاد شهرت استثنایی در طول سالها کمک کرده است.

آنچه ما را از سایر توزیع کنندگان متمایز می کند پرسنل مجرب و حمل و نقل یک روزه ما هستند . با استفاده از خدمات روکش فولاد در همان روز ، می توانید مهلت خود را رعایت کنید و از تاخیرهای شغلی پرهزینه خودداری کنید. در حقیقت ، 90٪ از سفارشات ما یا همان روز تحویل گرفته می شود یا حمل می شود! شما در صورت نیاز بیشتر به کالاهای مورد نیاز خود لذت خواهید برد.

برای کمک به شما در همه جنبه های پروژه شما ، ما یک لیست گسترده از لوازم جانبی عرشه سقف فولادی مانند ایستگاه ریختن ، خط الراس و دره ، مواد پرکننده عرشه سقف و بسته شدن انتها داریم . به تیم ما اجازه دهید به شما کمک کند لوازم جانبی مورد نیاز برای تکمیل هر پروژه را پیدا کنید.

کدام سقف سقف فولادی برای پروژه من مناسب است؟

سعی می کنید با یک تخته سقف فولادی موجود مطابقت داشته باشید؟ با استفاده از ابزار شناسایی عرشه فولادی D-MAC Industries ، می توانید عرشه سقف فولادی مناسب برای هر پروژه را پیدا کنید! به سادگی راهنمای هر عرشه فولادی سقف موجود را ردیف کنید تا ببینید کدام محصول برای پروژه شما مناسب است. اگر به شما نیاز دارد تا شناسایی کنید که کدام سقف فولادی برای پروژه شما مناسب است ، تیم ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. ما تجربه زیادی در راهنمایی مشتریان خود از طریق هر پروژه ای داریم و می توانیم توصیه های عرشه سقف را متناسب با نیازهای شما ارائه دهیم.

مهندس فلاح 09129380686

منابع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *